Charita 2020

Úvod CharitaCharita 2020

8.7.

 

A protože v Indii krize nekončí, poslali jsme opět peníze do Indie. Jednak jsme na charitu použili VŠECHNY peníze, které jsme za poslední rok utržili za poškozené kousky z naší prodejny, které prodáváme za jednotných 190,- a také jsme přidali peníze, které přispeli známí, přátelé a zákazníci. Celkem se jednalo o krásných 21000 korun, za které 60 rodin dostalo jídlo na cca dva az tři týdny. Za pouhých 350 korun na rodinu se nakoupila rýže, mouka, zelenina, olej a další položky. Děkujeme všem, kdo se na této úžasné akci podíleli a také našim přátelům z Braj Vrindavan Act Now, kteří distribuci jídla zajistili ????

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.5.

 

Protože v Indii nyní pro chudé lidi nastává krize největší, s pomocí českých přátel jsme nashromáždili a s pomocí přátel v Indii jsme zajistili alespoň nějakou pomoc...

 

Vybralo se dohromady 25 000, což je 75 000 indických rupií a za to už se toho i přes vzrůstající ceny dá v Indii pořídit opravdu hodně. Současnou krizí jsou samozřejmě zasaženi zejména ti nejchudší a právě těm naši přátelé z BVAN (Braj Vrindavan Act Now) pomohli. Krabice či pytle naplnili základními potravinami - rýží, luštěninami, olejem atd. - a rozdávali je těm nejchudším lidem, kteří v oblasti Vamší Batu ve Vrindávanu žijí. A jako pdoěkování pro nás natočili toto video. Ještě jednou díky moc všem!

 

ROUŠKY

 

Jakmile Česko začalo šít roušky, pomohla i Ganga. Nejen, že jsme dali k dispozici zdarma látky a rovnou 25 kg kvalitní buničiny, ale také jsme zlevnili naše bavlněné přehozy na postel na polovinu. Šikovné švadlenky z nich našily takovéto nádherné roušeky :)

 

 

 

Info Kontakt Tento e-shop provozuje: Oznámení EET Newsletter
Info
Kontakt
Tento e-shop provozuje:

Veronika Kobesová
Údolní 48, Brno, 60200

IČO 75501813 DIČ 8053043790

 

Oznámení EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Newsletter
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)
Copyright 2015 - 2020 © Ganga