Charita 2016

Úvod CharitaCharita 2016

SAREES FOR HELP- LISTOPAD 2016

 

Při naší poslední akci Sarees for Help se vybralo úžasných necelých 8000,-, tedy 300 EUR a 22 000 rupií. A jak je již dobrým zvykem, celá částka putovala přímo našim přátelům z Helping Hand for Vrindavan, kteří ji rozdělili mezi tyto aktivity:

 


 

1. ROZDÁVÁNÍ JÍDLA

 

Každých 14 dní dobrovolníci z Helping Hand navaří spousty kitrí - výživného teplého jídla, obsahujícího luštěniny, rýži a zeleninu. To se potom rozdává chudým místním i poutníkům. Množství jídla vždy záleží na výši vybraných přípěvků, takže všem děkujeme, že si spousta lidí mohla naplnit svá hladová bříška.

 

 

 

 

 

 

 

2. ČIŠTĚNÍ VRINDÁVANU

 

Vrindávan je svaté místo, které navštěvují miliony poutníků. Ti po sobě bohužel častzo nechávají nekonečné hromady odpadků, které by se bez zásahu dobrovolníků či (vámío) placených dělníků zvětšovaly a zvětšovaly... Vybrané peníze pomohly urychlit a rozšířit záběr provádených čistících prací.

 

 

 

 

 

3. RAM SCHOOL A HANUMAN SCHOOL

 

Helping Hand také organizuje dvě školy pro ty nejchudší děti farmářů či námezdních dělníků. Ve škole získají základy hindštiny, angličtiny a matematiky a v neposlední řadě se také učí o životním prostředí, často úplně prakticky - na těchto fotografiích vidíte, jak děcka zvelebují okolí školy. Příště si určitě rozmyslí, jestli jen tak zahodí papírek od sladkosti... :)

 

 

 

 

Mnohokrát děkujeme všem, kdo si "charitativní oblečení" zakoupili a také samozřejmě těm, kdo ho darovali. Konkrétně:
Katka M. 190,-, Petra K 190,-, Jarmila 190,-, Michaela M. 190,-, Blanka V. 190,-, Venu Gita 380,-, Nitya Kishori 380,-, Iva 240,-, Lewandule 240,- , Camilla 570,-, Kristýna 240,-, Studio renata 190,-, Sara O. 100,-, ostatní sárí v akci si koupili anonymní zákaznice.


ROZDÁVÁNÍ TEPLÉHO OBLEČENÍ - LISTOPAD 2016

 

A jako každý rok jsme i letos rozdávali teplé oblečení, které jste nám věnovali. A jako vždy mělo velký úspěch . zima je v severní Indii sice krátká, ale dokáže být velmi drsná. I obnošený světřík či čepice (zejména v dětské velikosti) udělá spoustu radosti.

 

 

 

 
ROZDÁVÁNÍ TEPLÉHO OBLEČENÍ - Leden 2016

 

Při naší cestě do Indie jsme opět vezli plných 30 kilogramů teplého i méně teplého oblečení pro ty nejchudší, které jste nám poslaly nebo přivezly vy, zákaznice Gangy. S distribucí nám tentokrát pomáhali přátelé z Helping Hands for Vrindavan z Kolumbie, Čile, Ekvádoru a Brazílie. Akce měla takový úspěch, že se pravděpodobně začnou podobné akce konat i v Jižní Americe! Všem, kdo nám pomohli toto ohromné množství oblečení nashromáždit, ještě jednou děkujeme a poděkování patří i Seva Kunje Dásí za krásné fotky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Info Kontakt Tento e-shop provozuje: Oznámení EET Newsletter
Info
Kontakt
Tento e-shop provozuje:

Veronika Kobesová
Údolní 48, Brno, 60200

IČO 75501813 DIČ 8053043790

 

Oznámení EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Newsletter
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)
Copyright 2015 - 2024 © Ganga