Kdo jsme

Úvod Kdo jsme Kdo jsme

Od roku 2004 prodáváme v kamenné prodejně v Praze i v e-shopu sárí, polosárí, bollywoodskou bižuterii a doplňky, kostýmy na orient i bollywood, šály, indické oděvy na běžné nošení a mnoho dalšího. Veškeré zboží si sami vybíráme přímo v Indii a některé kousky si necháváme šít na zakázku. Troufáme si tvrdit, že jsme nejlepším indickým obchodem v České Republice.

 

Proč byste měli nakupovat právě u nás?

 

JSME NEJSTARŠÍ - v kamenné prodejně prodáváme sárí a ostatní indické oděvy již od roku 2004. E-shop je v provozu dokonce od roku 2000.

JSME NEJVĚTŠÍ - máme největší výběr sárí a polosárí ve střední Evropě a další sortiment je také velmi bohatý.

JSME NEJRYCHLEJŠÍ - 40% našich zákaznic má v rukou svůj balíček hned druhý den po objednávce (pokud zvolily přepravu PPL).

JSME NEJUPOVÍDANĚJŠÍ - velmi rádi vás zahlcujeme nejrůznějšími informacemi o sárí i ostatních věcech, které prodáváme - ať už o jejich historii, kulturním pozadí či o aktuálních novinkách nebo kuriozitách.

JSME NEJZAMILOVANĚJŠÍ - indické oblečení milujeme tělem i duší a sami jich máme plné skříně. Boj s touto závislostí jsme už dávno vzdali.

JSME POCTIVÍ - až na úplné vyjímky používáme zásadně vlastní fotky všech produktů, které počítačově nevylepšujeme (kromě základní úpravy ostrosti a jasu a případného umazání visících cedulek či pozadí :-). Rovněž vám nebudeme tvrdit, že viskózová šála je z pravé pašmíny, nebo že polyesterové sárí je ze zaručeně pravého hedvábí. Naopak - naučíme vás, jak si dát pozor na podvodníky a nenechat se napálit.

JSME ČEŠI - naše modelky jsou Češky - můžete se s nimi jednoduše ztotožnit a představit si, jak bude oblečení vypadat na vás. Také výběr oděvů je primárně zaměřujeme na nošení v českých ulicích a barvy by měly ladit s evropskému oku.

JSME CHLAP-FRIENDLY - i pokud jste chlap a v těchto věcech se vůbec nevyznáte, rádi poradíme.

 

 
Malatí d.d. (Veronika)
Eshop, nákupy, prodej, nákupy v Indii. design, články, fotografka, modelka.
Obsah skříně: 30 sárí, 25 polosárí.
Sáríholismus od roku: 1996
Nailah (Zuzka)
Prodej, eshop, fotografka, modelka, nákupy, výjezdová jednotka.
Obsah skříně: 40 sárí, 28 polosárí.
Sáríholismus od roku: 2007
 

 

Ale nákupy to v Indii rozhodně nekončí. Spolupracujeme s charitativní organizací Food For Life, která v Indii pomáhá hned v několika směrech - poskytuje velmi dobré vzdělání těm úplně nejchudším - jejich Sandeepani Muni Schools vychovávají pomocí moderní výuky, zároveň podporují místní zvyky, náboženství a kulturu. Food For Life má také hned několik projektů lékařské péče a také v rámci sesterského projektu Care For Cows se stará o opuštěné, týrané či zmrzačené kravičky. Více o těchto aktivitách si přečtěte zde.


 

 

 

 

 

Info Kontakt Tento e-shop provozuje: Oznámení EET Newsletter

Veronika Kobesová
Údolní 48, Brno, 60200

IČO 75501813 DIČ 8053043790

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Copyright 2015 - 2017 © Ganga